Siłownia

Mass Extreme – sprawdzony suplement na masę

Mass Extreme – sprawdzony suplement na masę

W dzisiejszych czasach każdy mężczyzna chce wyglądać i czuć się wyjątkowego. Nie tylko kobiety, ale również mężczyźni przywiązują ogromną wagę do swojego wyglądu. Starają się prowadzić zdrowy i aktywny tryb życia. Bardzo często wykonują regularne treningi na siłowni. Na rynku istnieje wiele suplementów diety i odżywek pomagających w zbudowaniu masy mięśniowej. Jednym z najlepszych jest Mass Extreme. To wyjątkowy  suplementy diety, który niesie swoim działaniem ogromną pomoc. Przyjrzyjmy się mu z bliska i wystawny rzetelną recenzje.

Mass Extreme – skład 

Preparat bazuje na naturalnych składnikach wysokiej jakości. Kluczowy jest dobór proporcji składników. Jednymi z najważniejszych są:

  • ekstrakt Fenugreek – pomaga w gromadzeniu w mięśniach większej ilości komórek, dzięki czemu zwiększa objętość mięśni i zmniejsza poziom cholesterolu i cukru we krwi,
  • Kwas fosfatydowy (PA) – zwiększa objętość mięśni, pomaga w wyrzeźbieniu sylwetki, 
  • Kwas 4-Amino Butanowy (GABA) poprawia wydolność orgaznimu i wpływa na wydzielanie hormonu wzrostu. Przyspiesza proces regeneracji po intensywnym treningu,
  • magnes, cynk, witamina B6,
  • Ekstrakt z buzdyganka naziemnego podnosi poziom testosteronu w organizmie, 
  • ekstrakt z korzenia Maca- poprawia wytrzymałość organizmu,
  • 5-Deoksy-Adenozylokobalamina zapewnia prawidłową pracę mięśni podczas treningu.

Dawkowanie 

Mass Extreme należy przyjmować 2 tabletki dwa razy dziennie. Najlepiej przyjmować tabletki 30 minut przed posiłkiem i popijać dużą ilością wody, około 300ml. 

Skuteczność i bezpieczeństwo 

Stosowanie preparatu jest bezpieczne przy zachowaniu rekomendowanej ilości przyjmowania preparatu na dobę. Dzięki przyjmowaniu Mass Extreme szybciej budujemy masę mięśniową, łatwiej wyrzeźbić nam zamierzoną sylwetkę. Regularne stosowanie dodaje nam energii, dzięki czemu wykonywane przez nas treningi mogą być dłuższe. Przyrost tkanki mięśniowej odnotowywany jest nawet na poziomie 96%. Skuteczność preparatu jest na bardzo wysokim poziomie. Po kilku tygodniach stosowania suplementu można zauważyć wzrost masy mięśniowej o 2.4kg.

Cena Mass Extreme

Opakowanie Mass Extreme kosztuje około 190 zł. Jedno opakowanie wystarcza na miesiąc regularnego stosowania. Na stronie producenta często pojawia się promocję, gdzie można nabyć preparat w atrakcyjnych cenach. 

Gdzie można zakupić suplement diety

Oryginalny Mass Extreme dostępny jest na stronie producenta. Nie zaleca się kupna preparatu ze źródła nieznanego pochodzenia. Produkt dostępny jest bez recepty. 

Opinie o Mass Extreme

Użytkownicy jednoznacznie wyrażają pozytywne opinie na temat omawianego produktu. Cena jest adekwatna do jakości. Stosowanie preparatu przynosi szybkie, zamierzone rezultaty. Użytkownicy suplementu diety Mass Extreme polecają jego stosowanie. Dobór odpowiedniego preparatu, regularne treningi i duża samodyscyplina gwarantują uzyskanie zamierzonego efektu, który będzie cieszył oko, poprawi naszą samoocenę i pewność siebie. Warto zainwestować w preparat, który przyspieszy zdobycie upragnionego efektu zdobytego ciężką pracą.

Udostępnij

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.